ایزوگام دلیجان

در عایق کاری و ایزوگام، رشد و پیشرفت زیادی را در دنیای امروزی شاهدیم. کیفیت بالا و نتیجه مطلوب از ویژگیهای ایزوگام باید باشد. در تولید ایزوگام، یکی از بهترین ایزوگام ها در سالهای گذشته و اکنون، ایزوگان دلیجان است. این ایزوگام بیشترین نیاز کشور و صادرکننده اصلی به کشورهای همسایه می باشد. شرکت ما، صدیق کاران پاسارگاد با استفاده از تیم مجرب خود برای نصب ایزوگام از ایزوگام دلیجان با بهترین کیفیت استفاده می کند. برای سفارش محصول به قسمت ارتباط با ما مراجعه کنید .

قیمت ایزوگام دلیجان

برای کسب قیمت ایزوگام دلیجان با شرکت ما تماس حاصل نمایید. قیمتها با توجه به شرایط کنونی در حال نوسان هستند. در اینجا ما مزیتهای ایزوگام دلیجان را برای شما عزیزان لیست کرده ایم :

  1. نصب و اجرای ایزوگام دلیجان باعث آلودگی زیست محیطی نمی‎شود.
  2. نصب سریع و قیمت آن مناسب است.
  3. در شرکت صدیق کاران پاسارگاد دارای ۱۰ سال ضمانت است.
  4. یک عایق کامل جهتایزولاسیون پشت بام، شیروانی ایرانیت، پی ساختمان، حمام، تونلهای آبیاری، سردخانه‎ها، لوله ‎های گاز و نفت است.
  5. در ساخت آن بجز استفاده از ماده اولیه قیر از هفت نوع ماده شیمیایی و کانی مانند الیاف شیشه، الیاف پلی استر و غیره استفاده می‎شود.
  6. در زمستان نیازی به پارو کردن ندارد.

بهترین ایزوگام چیست؟

مواد تشکیل دهنده ایزوگام (عایقی است برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت در مقابل باران و برف) قیر و الیاف مصنوعی است. ایزوگام ها به راحتی نصب و نمای زیبایی به پشت بام نسبت به قیرگونی می دهند. عمر ایزوگام در بیشتر موقع به ۱۰ سال یا بالاتر می رسد.

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان

 براساس ماده تشکیل شده در ساختشان به دو گروه اصلی تقسیم می شوند : یکی ایزوگام پلیمری و دیگری ایزوگام دمیده .

ایزوگام پلیمری

قیر خالص در این ایزوگام ۶۰ تا ۷۰ درصد است. برای ساخت ایزوگام پلیمری : قیر خالص ۶۰ تا ۷۰ درصد، پلی آستر، تیشو، لایه آلومینیم، فیلم پلی اتیلن ، پودر تالک، مواد  APP، پوشال گونی پلاستیکی استفاده می شود. این مواد در دستگاه پلیمر ، میکس و پخته شده و مواد حاصل آن مایع پلیمر یا شیره ایزوگام نامیده می شود. این پلیمر در فرآیند خط تولیدی به ایزوگام تبدیل می شود.

ایزوگام دمیده

ماده اصلی این نوع ایزوگام قیر دمیده شده است. این نوع ایزوگام نسبت به ایزوگام پلیمری کیفیت پایینتر و عمر کم تری دارد. دلیل آن هم این است که قیر دمیده نسبت به قیر خالص درجه نفوذ کمتر، حساسیت کمتر نسبت به تغییرات دما و درجه نرمی بیشتری دارد. این نوع ایزوگام در ساخت ورق های پوشش بام و باتری اتومبیل کاربرد بیشتری دارند.